Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit csináljak a fiammal, ha...

Mit csináljak a fiammal, ha egyedül nem akar tanulni, csak ha felolvasom a tankönyvet? Akkor is könyörögni kell neki, hogy figyeljen.

Figyelt kérdés
Egyébként így jó tanuló, de már 8.-os! Nem dislexiás, nincsen semmiféle tanulási zavara, már voltam vele pszichológusnál, amikor alsós volt.

2013. jún. 11. 19:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Megmondanám neki, hogy édes fiam, mehetsz a kőművesekhez lapátolni, vagy megembereled magad és normális férfi lesz belőled. Ha előbbit választaná, úgyis rájönne egy idő után, hogy akkor kellett volna magát megerőltetnie...
2013. jún. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Imádkozz hogy ne orvosira menjen...
2013. jún. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Így nekem is sokkal könnyebb tanulnum. Még szerencse, hogy ilyen jó anyukám van, bár sokan nem értik. De ha nincs, aki lekössön a tanulnivalóval akkor percenként kalandozok el… :(
2013. jún. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
De ha (ne adj' Isten) felsőoktatásba kerülsz, mi lesz veled? Akkor is anyukád olvassa fel majd a jegyzeteidet? Vagy mi?
2013. jún. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Azért ennyire nem súlyos a helyzet. Csak azt kell így tanulnom ami egyáltalán nem érdekel. Ami érdekel azt elolvasom kétszer és tudom. (és mielőtt belém kötsz, olyan felsőoktatást választok ami érdekel)

Különben meg vannak, akik százszor könnyebben és gyorsabban jegyzik meg a dolgokat hallás után. De biztos nehéz lehet ezt megérteni olyannak aki nem élte át.

2013. jún. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
2013. jún. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a linket, evvel csak egy a baj, ehhez be kell gépelni a tananyagot, akkor már rövidebb felolvasni. :) Matekkal meg sajnos nem jutok semmire. Itt a gyak . k.-n szoktam kiírni a számomra megoldhatatlan feladatokat, szerencsére mindig van olyan, aki tud benne segíteni.
2013. jún. 16. 09:01
 8/8 anonim válasza:

minden tankönyv megvan digitális formában is a neten.

a mozaik kiadó könvyei a hivatalos oldalon is elérhetőek.

2013. jún. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!