Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Biomérnök: Pest vagy Debrecen?

Biomérnök: Pest vagy Debrecen?

Figyelt kérdés
Tudtok nekem bármit mondani arról, hogy hol jobb a képzés, társaság stb.? Jelentkeztem a BME-re és Debrecenbe is, valószínűleg lesz annyi pontom, hogy felvegyenek a BME-re, de nem tudom, jobban járnék-e azzal, mint a Debreceni Egyetemmel.

2013. jún. 4. 19:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Nagyon nehéz tanácsot adni, mert mindenki a maga tapasztalatai alapján ítél, és kevés olyan van aki mindkét egyetemről hitelesen tud nyilatkozni!

A másik az, hogy neked is és nekem is más jelenti a jó oktatást, jó társaságot stb.

Én Debrecenbe járok és jól érzem magam, van követelmény rendesen, de nem vagyok izzadság szagú...:)

De hallgass meg másokat is!

2013. jún. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én BME-re járok és szeretem. Úgy tudom, hogy nekünk több kémia kell, mint Debrecenbe (de javítsatok ki, ha tévedek). A képzés a legtöbb tárgynál jó színvonalú, a tanárok között van jobb-rosszabb, de alapvetően érthető és teljesíthető. Vannak persze nagyon kemény tárgyak is, de hol nincsenek...

Ami nekem nagyon tetszik, hogy vannak emelt szintű tárgyak, amik egy-egy részterületbe nagyobb betekintést engednek, és lehet emelt szintű diplomát is szerezni.

2013. jún. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Persze, tudom, hogy így nehéz megválaszolni, igazából arra gondoltam, hogy kinek milyen tapasztalata van egyikről-másikról, csak rosszul fogalmaztam meg :)

Köszönöm a válaszokat!

2013. jún. 6. 14:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!