Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Biológia érdekel leginkább,...

Biológia érdekel leginkább, milyen továbbtanulási képzést ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Akár egyetem, akár főiskola is lehet. Jövőre fogok emelt biosz, közép kémia érettségizni. Biológiát, mint szakot nem szeretném tanulni (nem akarok biológus vagy tanár vagy orvos lenni). Értékelném, ha valaki személyes tapasztalatot is írna, valamint hogy el lehet-e vele helyezkedni.

Előre is köszönöm a válaszokat!



2013. máj. 27. 15:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Biológiának melyik része érdekel leginkább? Mellesleg a legbioszosabb tárgyakat jól kilőtted. :)
2013. máj. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bocsi, helyesbítek: A legbioszosabb szakokat jól kilőtted.
2013. máj. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Biológiának szinte mindegyik részét szeretem, talán a sejtbiosszal vagyok kicsit hadilábon :D
2013. máj. 27. 15:50
 4/6 A kérdező kommentje:
Orvosira szívesen mennék, de sajnos ez esélytelen
2013. máj. 27. 15:51
 5/6 bensdorp ***** válasza:

Miért gondolod, hogy esélytelen? Legalább próbáld meg!

Egyébként pedig azt javaslom, nézegesd meg a felvin az egészségügyi szakokat. (felvi.hu --> szakleírások --> orvos- és egészségtudomány)

2013. máj. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben, ezt megnézem, köszi
2013. máj. 27. 16:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!