Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen GRAFIKUS OKJ képzést...

AndiBandi93 kérdése:

Milyen GRAFIKUS OKJ képzést ajánlanátok Budapesten?

Figyelt kérdés
Most érettségizem, és alkalmazott grafikus OKJ képzés érdekelne, ami után szeretnék tovább tanulni egyetemen (akár MOME). Melyik sulit ajánlanátok? Eddig a RING Szakképzőn gondolkodtam, de nem sok jó véleményt olvastam róla. Budai Rajziskola kilőve a tandíj miatt.

2013. máj. 7. 16:06
 1/1 anonim ***** válasza:
az okj-s képzések egytől egyig minősíthetetlenül rosszak. a lényegük, hogy felvesznek egy csomó diákot, lenyúlják utánuk a pénzt és 2 évre beültetik őket egy fűtött terembe pasziánszozni. A Számalkra jártam (művészeti képzésre), amit a "legjobb okj-s suliként" tartanak számon, nem ért sokat. A ringről csak még rosszabbat hallottam. a Budaiba kéne menned, mert ott momés tanárok is tanítanak, az megüt egy színvonalat. vagy a kreába, de az is fizetős. ha mindenképp a mome grafika az álmod, azt tanácsolom, hogy menj el egy multimédia-fejlesztő okj-s képzésre, szedj magadra egy kis számítógépes ismeretet, az hasznos lesz a későbbiekben. És iratkozz be mellette a Budaiba felvételi előkészítőre (az nem vészesen drága)
2013. máj. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!