Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Űrkutatáshoz mik a legfontosab...

Űrkutatáshoz mik a legfontosabb tantárgyak?

Figyelt kérdés
Egyik álmom, elég kis korom óta, hogy űrkatató legyek, nagyon érdekel is az űr, és a világon a legnagyobb álmom az az lenne, hogy kint lehessek, persze ezzel nagyon sokan vannak így, és nem különbözök tőlük én sem. Az érdekelne, hogy ha én űrkatató szeretnék lenni, de nem csillagász, hogy a földről vizsgáljam, hanem asztronauta végzettség szerű, de kutató, ahhoz mik lennének a fontosabb tantárgyak? A kedvenc tantárgyam a zene mellett a biológia, meg a földrajz.
2013. máj. 24. 22:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát nem értek hozzá, de sztem földrajz, fizika, kémia, biosz se árt meg megfelelni asztronautának és amúgy meg a szakmában a legjobbnak lenni,h téged küldjenek.
2013. máj. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Matek, fizika, csillagászat, és kémia.
2013. máj. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Jah és ilyen fontossági sorrendben. A matek és a fizika közé kellene még egy hely, mert a legeslegfontosabb a matek.
2013. máj. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Amúgy múltkor olvastam,h vmikor a jövőben nemtom már hány év múlva (kb 10) akarnak egy csoportot Marsra küldeni,h ott telepedjenek le, tehát ha összejön akk vissza már nem jönnek. És majd lehet rá jelentkezni és a nézők szavazatai döntik el,h ki menjen :D Vmi holland ötlet
2013. máj. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
[link] :D
2013. máj. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
szia! biztos hallottál az új-régi sztárról, chris headfild-ről, mindenképpen érdemes átolvasni az életútját:) bocs, ha a nevét rosszul írtam le.
2013. máj. 25. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Hát nem akarlak elkeseríteni, de Magyarországon sajnos egyáltalán nincs űrkutatás. Ha mérnök akarsz lenni, a legközelebb az űreszközök dinamikájának megértéséhez a repülőmérnök van (Magyarországon, szerintem). A NASA-hoz űrhajósként lehetetlen bekerülnöd, nekik egyébként is annyi közük van az űrtechnikákhoz, mint a buszsofőrnek az autóbuszgyártáshoz.

Ha a kedvenc tárgyad a zene és van hangod, legyél énekes. Ha nincs hangod, legyél zeneművész. Szép dolog a zene, ha nem akarsz mindenáron megasztár lenni.

2013. máj. 25. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Zenéhez a hangom szerintem nem jó, de tanár mondta (zenetáborban), hogy fejlesztéssel megtanulhatnék jól énekelni, hobbiból szoktam énekelni. Gitározok, és most már zongorázni is fogok. Nem akarok, Megasztár lenni, ott túlságosan megkötnének zenei stílusban :D Rock/Metál játékos vagy, és azt mostanság a média nem is támogatja (legalábbis itt nem annyira). Tudom, hogy itthon nincsen űrkutatás, ezért ha mennék külföldre mennék tanulni, de ahhoz nagyon jó teljesítmény kell, angolul egész jól tudok, franciául valamennyire. Azért tettem fel a kérdést, hogy lenne-e rá esélyem vagy inkább maradjak a zenénél, mert akkor az erőmet a zené felé fektetném :-) Köszönöm a válaszokat!
2013. máj. 27. 19:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!