Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van köztetek olyan aki a...

Van köztetek olyan aki a Corvinus egyetemen biomérnöknek tanul?

Figyelt kérdés
2013. máj. 22. 14:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Kevés, pedig én is örülnék, ha akadna egy. :)
2013. máj. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én ott tanulok:) ennyi volt a kérdés?
2013. jún. 5. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én első vagyok, de tuti a kérdezőnek is segít: mesélj! :)
2013. jún. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem igazán tudom, miről meséljek, de oké :D összességében nagyon jó, jók a tanárok, segítőkészek, tudnak mindenkivel foglalkozni, mivel az évfolyamlétszámok nem nagyok. A tárgyak abszolút teljesíthetők, aki megbukik, az azért bukik mert nem tanul. A közösségi élet is jó, annak aki eljár a megszervezett bulikra, nagyon sok barátot lehet így szerezni, és nem csak a biomérnökök közül. Általánosságban szeretnek minket az iskolában, mivel mi vagyunk az egyetlen műszaki képzés, tisztelnek minket, és okosnak tartanak. A képzés ugyanaz mint a BME-n, talán annyi különbséggel, hogy ők ugye vegyészes kémiát tanulnak, mi pedig mindenből megtanuljuk, hogy az élelmiszeriparban hogy működik az a dolog. A felsőbb évesek szintén sokat segítenek, kb. minden tantárgy anyagát, előző éves zh és vizsgakérdéseket ideadnak nekünk. A tanulmányi és szociális ösztöndíjak előző félévben elég jók voltak más iskolákhoz képest is, azonban ebben a félévben nem kapott az iskola annyi támogatást, így az ösztöndíjak nevetségesen alacsonyak voltak. Vannak félévek, amikor elég sok tárgyból lehet megajánlott jegyet szerezni, erre jobb figyelni év közben, mert annyival kevesebb vizsgája van az embernek. Egy-egy megajánlott jegy a vizsgaidőszakban aranyat ér. (nem igazán tudom, hogy miről kéne beszélnem még, inkább konkrét kérdéseket tegyetek fel, arra könnyebb válaszolni)
2013. jún. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm !!! az lenne a kérdésem hogy nehéz volt bekerülni ? ezt úgy értem hogy ha elrontok valamit akkor még lenne esélyem ? a másik kérdésem hogy ha végzel milyen területen tudnál ezzel elhelyezkedni ? és hogy valóban annyira "durva" a matek mint azt mondják ?
2013. jún. 10. 15:49
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem volt nehéz bekerülni, ennél jobban el se tudtam volna rontani az érettségiket, mégis felvettek, elég alacsony a ponthatár, a BME-hez képest (én is oda akartam menni ugyanis). Mesterszaktól függ igazán, hogy hol tudsz elhelyezkedni (élelmiszeripar, gyógyszeripar, biotecnológia, de még akár biológia tanár is lehetsz:)). Végül pedig, a matek egyáltalán nem durva, a biomérnököknek nagyon jók a matektanáraik, alig voltak, akik megbuktak nálunk. (tavaly pedig azt hiszem senki se bukott se matek1-en, se matek2-n)
2013. jún. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!! :-)
2013. jún. 25. 19:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!