Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Az emelt töri írásbeli hány...

Az emelt töri írásbeli hány órás? Van szünet?

Figyelt kérdés
2013. máj. 3. 10:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Mikor ott leszel elmondják. Van lehetőség kimenni WC-re bármikor. Jelezned kell a tanárnak és felír egy lapra, hogy ekkor ment ki és ekkor jött be a delikvens.
2013. máj. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

[link]

4 órás, nincs szünet, olvasgass.

2013. máj. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a linket. Úgy látom, hogy az első részre van 90, a másodikra 150 perc. Ha nincs szünet, hogy különül el a kettő? Elég furcsa, hogy 4 órán keresztül nincs szünet.
2013. máj. 3. 11:46
 4/8 anonim ***** válasza:
Nyolctól délig tart
2013. máj. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Előtte feltétlen menj el az illemhelyre

(hogy ne kelljen rohangászni)

2013. máj. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kell(ene) hogy legyen egy szünet
2013. máj. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Úgy különül el, mint az összes többi tárgyból, ahol több rész van: 90 perc után beszedik az első feladatlapot, kiosztják a másodikat.

Szünet nincs, amikor vécére kell menned, szólsz és kimész, egyébként meg érettségizel. Amit eltöltesz kint, az a te idődből megy.

Ha 80 perc alatt fejezed be az első feladatlapot, lesz 10 perc pihenőd, a másodikat akkor se adják ki hamarabb.


Üdv: egy hozzáértő, aki nem csak találgat

(A második voltam.)

2013. máj. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én már korábban leérettségiztem és nem nagyon emlékszem, hogy zajlott és mivel diák már nem vagyok, a tanáraimtól sem tudom megkérdezni, a neten pedig nem találtam. Köszönöm a válaszokat és a segítséget!
2013. máj. 3. 15:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!