Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit kell írni utólagos passziv...

Mit kell írni utólagos passziválásnál az indoklást tartalmazó levélbe?

Figyelt kérdés
A tanulmányi osztályon azt mondták, hogy rendkívüli esetben félév közben is passziválhatok, csak egy levél szükséges hozzá, tudnátok erre valami mintát mutatni?

2013. ápr. 25. 22:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
az indokot.
2013. ápr. 26. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nagyon vicces. -.-
2013. ápr. 26. 09:52
 3/12 anonim ***** válasza:
0%

Pedig igaza van az elsőnek.

Vagy azt akarod, hogy találjunk ki neked valamilyen hazugságot, amivel most passziváltathatsz, amikor már régen felvetted a matricádat, kikértél néhány jogviszony-igazolást és élvezted ezek hasznát?

2013. ápr. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Egészségügyi okok miatt nem tudom befejezni a félévet, de szeptembertől szeretném folytatni, nem akarom bukni ezt az államit.. Van igazolásom róla, csak nem tudtam mit írjak a levélbe, gondolom nem elég 1 mondat, hogy "beteg vagyok, passziváljatok légyszi, csatoltam az igazolást". Ezért kértem mintát, gondolom van valami hivatalos formája a dolognak. Köszi a segítséget.... nem is értem mit vártam.
2013. ápr. 26. 11:58
 5/12 anonim ***** válasza:
0%

De ugye a diákmatricát már felvetted? Használtad is?

Ez így elég csalás-gyanús.


Egyébként, ha betegségre akarsz hivatkozni, akkor mindenképpen mellékelj mellé orvosi igazolást. Na nem a háziorvostól, hogy elmentél hozzá és arra panaszkodtál, hogy fáj a hátad, hanem a rendes, szakorvosi papírokat, amik biztosan vannak, hiszen rendszeresen jársz kezelésekre.

2013. ápr. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
és egy olyan papírt, ami igazolja, hogy az egészségügyi állapotod nem teszi lehetővé az aktív félévet, és persze hogy rendszeresen jársz kezelésekre. akkor talán.. egyébként ez egy kérvény, és gondolom már 12 éves korodban a suliban megtanultad, hogy hogy néz ki egy kérvény, miből áll, hogy építsd fel - enélkül gondolom nem járnál felsőoktatásba.
2013. ápr. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Pff hihetetlen vagy.. Nem értem miért kell egyből rosszat feltételezned. Mondtam, hogy VAN róla igazolásom, szakorvostól. Hidd el nem jókedvemből vagyok beteg, és nekem se jó, hogy csúszok egy félévet..

Segítséget merek kérni, helyette kapom az oltást, meg hogy csalok.. Igazán jól esik :)

2013. ápr. 26. 12:40
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
De arra csak nem válaszolsz, hogy felvetted-e a matricát? Hogy vettél-e diákbérletet? Utaztál-e kedvezményesen vonaton, buszon? Tehát feltételezhetően van vaj a füled mögött.
2013. ápr. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Mi van? :D Szerinted ha diák vagyok, majd megveszem a 10ezres felnőtt bérletet, nem?

Beléd aztán egy csepp empátia sem szorult. Nem tudod felfogni, milyen az, ha egy rohadt betegség miatt nem csinálhatsz semmit, amit szeretnél! Félév közben lettem beteg drága, ha eddig nem volt világos..

2013. ápr. 26. 14:21
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező, az előző válaszoló arra céloz, hogy milyen és mennyi diákkedvezményt vettél igénybe. Mert passzív félév alatt te bizony nem számítasz diáknak.
2013. ápr. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!