b, van másod osztályú árut tartalmazó láda?2012. dec. 9. 14:46
1/1 PósánéAnita válasza:
a.
15 alatt a 2 * 5 alatt a 3 / 20 alatt az 5 =1050/15504=0,067
b.
1- (15 alatt az 5 / 20 alatt az 5)=0.86