Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A pótfelvételi eljárás mennyir...

A pótfelvételi eljárás mennyire biztos idén?

Figyelt kérdés
Nem jelentkeztem sehova, de a Pázmány jogra szeretnék pótfelvételivel. Ha a 2013-as felvételi ponthatárt elérem, tuti felvesznek, vagy csak ha nem töltik be az összes helyet meg hasonló okok? Vagy van külön pótfelvételi ponthatár? (Nekem most 409 pontom van.)

2013. ápr. 24. 21:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Csak akkor hirdetik meg pótfelvételin is a szakot, ha van üres hely (de csak költséges formában). Szóval nem biztos, hogy egyáltalán meg lesz hirdetve. Valamint ott is van külön ponthatár, de ahogy tudom az csak a rendes felvételi eljárás pontszáma fölötti lehet már csak (szóval kevesebb ponttal nem lehet bekerülni, mint a rendes felvételi eljárás során).
2013. ápr. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2013. ápr. 24. 23:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!