Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek bukottan hova...

Szerintetek bukottan hova vesznek fel? Valaki segitene? Bajban vagyok!

Figyelt kérdés
Év végén megbukok 2 tantárgyból! 9.es vagyok. Hogyan tovább?? Hova vennenek fel??Negativ kommentek nem kellenek! Lehetoleg olyanok irjanak akik segiteni tudnanak!!:(

2013. ápr. 23. 22:06
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Még van javítási lehetőséged

Érdeklődd meg pontosan az ofőtől

2013. ápr. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Nehez a suli. Nem fogjak szerintem megadni. Nagyon utalnak minket. Potvizsgazni meg kar,jovore ennel sokkal nehezebb lesz!!! Felesleges a potvizsga. Valahova mashova szeretnek atmenni. Gondoltam valaki tud valami sulit...
2013. ápr. 25. 19:25
 13/18 anonim ***** válasza:
Than! Oda 100% h átvesznek, egyik ismerősöm 10 tárgy bukás után ment oda, szó nélkül átvették...
2013. ápr. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Azert annyira nem akarok lesullyedni
2013. ápr. 26. 23:14
 15/18 anonim ***** válasza:
hat szerintem meg nem vagy abban a helyzetben hogy valogass...elobb gondolkoztal volna es tanultal volna.....utana meg bukdacsolni....-.-... Es meg csak a 9.osztalyrol beszelunk....-.-
2013. ápr. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Oks. Tenyleg en tehetek rola ha egyszeruen szarok a tanarok ;))
2013. ápr. 28. 10:14
 17/18 anonim válasza:
Ne a tanárokra kend, hogy megbuksz. Nem CSAK az ő hibájuk, hogy te megbuksz.. Nem rosszból mondom csak tudod "Más szemében a szálkát is, míg a sajátunkban a gerendát sem vesszük észre!" Lehet, hogy rád ez a közmondás egyáltalán NEM igaz, de azért gondold át, hát ha találsz valamit:) Drukkolok, hogy azért jó iskolába kerülj:)
2013. ápr. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

na igen, nem csak a tanarok hibaja...nem hinnem h az lenne a legfobb celjuk h megbuktassak az egesz osztalyt...ezzel csak plusz munkat csinalnak maguknak amugy....

Tanulni kene...ennyi a titok nyitja....:)

2013. ápr. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!