Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » BKF KOMM MÉDIA? Többi lent!

BKF KOMM MÉDIA? Többi lent!

Figyelt kérdés
Sziasztok, egy egyszerű kis eszmecserét szeretnék itt nyitni a helyzetemmel kapcsolatban és minden konstruktív hozzászólásnak örülnék, tehát 20 éves vagyok, 5éves kermarketing középsulit végeztem, most egy évet OKJ-zek protokoll ügyintéző szakon, most jelentkeztem BKF KOMM MÉDIÁRA levelezőn, mindenekelőtt igen tudom, büfé szak - túltelített stb, én úgy gondolom, hogy ha valaki jó a szakmáján belül, vannak kapcsolatai stb akkor jól fogja végezni, ha valaki ramaty az tök mindegy mit tanult, így is úgy is szopni fog. KOMM MÉDIÁN belül is PR REKLÁM RENDEZVÉNYSZERVEZÉSre szeretnék szakosodni, mivel jelenleg is ebben vagyok, rendezvényeket szervezek, projecteken gondolkodok, engem ez vonz, úgy érzem ezt tudnám jól csinálni, ezért is szeretnék mellé egy diplomát, tudom ezzel nem fogom megváltani a világot, mégis igényt tartanék rá! Szerintetek mennyire fog ez menni levelezősön nekem, mivel nincsen matek azért ez egy handicap, mivel nem az erősségem, így erre külön nem kell időt fektetnem tanárral mondjuk. Szeretnék dolgozni mellette, legalább annyit, hogy tanulásra is jusson időm. Tudom, hogy kimaradok azért sok mindenből így, mivel nem vagyok "teljes jogú nappalis" de ezzel nekem nincs gond, ha kell úgy is ott leszek a bulikba annyit amennyire nekem szükségem van, nyilván kevesebb közösségi dologban tudok részt venni de ez sem gond, szeretnék tanulni és valahogy kinyögni a diplomát, közben csinálni azt amit szeretek. Na most így nagyon gyorsan csak tömören ledaráltam a helyzetemet, remélem kapok hozzászólásokat.
2013. ápr. 17. 16:28
 1/3 anonim válasza:

Szerintem nyugodtan próbáld meg... ha már most is van tapasztalatod ezen a területen, akkor a továbbiakban ez csak gyarapodni fog, a diploma meg tényleg dob rajta még.

Viszont! Levelezős diplomákat annyira nem szeretik... egyre több ismerősömtől hallom, hogy mivel sokkal kevesebb anyagot adnak le/kérnek vissza, így nem is ad annyi tudást, mint alapképzésen. Persze meló mellett megértem, ha a nappalit nem vállalod...

2013. ápr. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én mindenképpen azt mondom, hogy hajrá, szerintem ez így teljesen rendben van, amit leírtál.

Nekem ez új, amit az előző kommentelő írt, hogy a levelezős diplomákat nem annyira szeretik, én erről még nem hallottam, lehet ez is csak egy városi legenda, de mindegy, nem tudom.

Egyébként most a BKF-en pont vannak ilyen nyitott órák, szerintem ha érdekel, hogy milyen ott egy óra, meg hogy kb, miket tanulnak, akkor nézd meg: [link]

2013. ápr. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, egy kedves ismerősöm azon a szakon van ahova én is megyek, nyárra el is kérek anyagokat tőle, kicsit ráfekszek előtte, hogy előnnyel indulhassak.

Az első kommentelőnek a válaszom pedig az, hogy legjobb tudomásom szerint a diplomába nincs beleírva, hogy hogy végezte el az ember!

2013. ápr. 18. 21:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!