Hol tudok szlavisztikát (orosz) tanulni? Melyik egyetemet ajánljátok?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 17. 10:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

ELTE

De azt ugye tudod, hogy az egyetemi nyelvszakok lényege nem az, hogy jól megtanulj egy nyelvet. Ha csak a nyelvtudás a cél, akkor keress egy nyelviskolát. Ha pesti vagy, akkor az Orosz Kulturális Intézetet javaslom az Andrássy úton.

2013. ápr. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
28%
Ha mindenképp szlavisztika és jól meg is akarod tanulni ajánlom Pécset... nagyon kemény a tanárnő, volt amikor rosszul éreztem magam mikor be kellett mennem órára, ki nem állhattam.... én is szakot váltok, mert nem bírtam, rengetegen peregnek. Nehéz nyelv, nsgy az elvárás de ennek ellenére tervezem, h pár év múlva beiratkozom egy tanfolyamra és ott tanulom meg, meg gyönyörű:) Én is inkább a tanfolyamot ajánlom :)
2013. ápr. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Persze, természetesen tudom, de ezek szerint nem egyértelmű a kérdésem.

Esetleg van valakinek tapasztalata az ELTE-vel kapcsolatban? (Képzés minősége, követelményrendszer, stb.) Sok teljesítendő tantárgy van? (Ez nem azért fontos nekem, mert meg akarom úszni a magolást, hanem mert párhuzamosan szeretném végezni más tanulmányaimmal.)

2013. ápr. 17. 22:45
 4/4 anonim ***** válasza:
49%
Ha 0-ról indulsz, akk nem ajánlok mást az orosz mellé, nem hiszem, h menne.
2013. ápr. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!