Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogy tanuljak meg 5 óra alatt...

Hogy tanuljak meg 5 óra alatt 40 tételt?

Figyelt kérdés

Tegnap este érkeztem haza Angliából. Munka mellett itt Magyarországon esti tagozatos érettségi felkészítőre járok. Tegnap este írt rám az egyik osztálytársam, hogy ma lesznek vizsgák. Összesen 40 tételt kellene átnéznem 5 óra alatt (szinte mindegyik teljesen idegen). Ettől függ, hogy mehetek-e érettségire vagy sem (elhalasztani sajnos nem lehet, ma reggel beszéltem a tanárokkal).

Hogy lehetne a leghatékonyabban átrágni az egészet. (A tételek között van 1 oldalas, de 5 oldalas is előfordul). Történelem és magyar tételek.


2013. ápr. 11. 08:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyszerű: óránként tanulj meg 8-at:) Azaz negyedóránként 2-őt!
2013. ápr. 11. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szerintem olvasd át 1x egy tételt, emeld ki a lényeget majd olvasd el még 1x és próbáld vissza mondani. Írjál le tételenként kulcsszavakat amitől emlékezni fogsz a lényegre.Sok sikert hozzá :)
2013. ápr. 11. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
91%

te, szegény, ezt eddig nem tudtad ???!!! :(


Legalább egyet jól tanulj meg, hogyha megszánnak, és megkérdezik, hogy melyiket mondanád, akkor legyen egy.

2013. ápr. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szakadj le a GYIK-ról.
2013. ápr. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!