Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen suliba mehetek tovább...

Milyen suliba mehetek tovább ezekkel?

Figyelt kérdés
Szeretek fotózni, rajzolni, és ilyen művészies "cuccokat" is szeretem. Pl.: szobrászkodás meg ilyesmik. Szerintem elég jól is tudok tajzolni, ha van rá időm. Gondolkoztam már pl. a szakácson is, de ott nagyon sokat kéne tanulni, nem? Esetleg, ha elmennék egy fotós suliba, utána pl. mehetnék főiskolára más "szakkal"? Szerintetek hova menjek, és milyen iskolák vannak, amik ezzel foglalkoznak?
2013. ápr. 5. 19:09
 1/1 anonim ***** válasza:

"utána pl. mehetnék főiskolára más "szakkal"? " ezt, hogy érted nem teljesen értem?

Egyébként vannak olyan középsulik amik rajz tagozatot indítanak olyanokat keress ha általánosos vagy. Esetleg dráma tagozatra.


"Gondolkoztam már pl. a szakácson is, de ott nagyon sokat kéne tanulni" relatív

2013. ápr. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!