Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Színművészeti egyetemen miért...

Színművészeti egyetemen miért az a legfontosabb, hogy ki hol "fordult meg"?

Figyelt kérdés

Nem értem ezt a logikát.

Attól, mert valaki nincs egy neves társaságban, vagy nem ismer személyesen egy híres embert, attól még ténylegesen lehet qrva jó színész....


Ismerősöm jelentkezett, mindenki megmondta az ott lévő jelentkezők közül, hogy ő volt az egyik legjobb, legtehetségesebb, aztán szépen elutasították, mert nem egy neves társaságban volt, hanem egy kisebb társaságban.


Miért ez a legfontosabb, legdöntőbb indok? Nem azt mondom, hogy "tömeg szakká" váljon, de azért na...nem is gondolják azt, hogy lehet valaki iszonyú tehetséges anélkül, hogy bent van egy neves társaságban?

Miért számít ez, és hogy "ismersz-e személyesen híres színészt, ilyen-olyan tehetséget, van-e rokon " ?


Nem értem a logikát...



2013. márc. 27. 11:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem két éve egy tanítványomat első körben felvették, pedig nem forgott sehol.

Plusz felvették rendezőnek is, választania kellett...

2013. márc. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
az ismerősöd mesélte, miért nem vették fel? vagy ott voltál?
2013. márc. 28. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!