Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Színművészeti jelentkezés?

Hófehérke19 kérdése:

Színművészeti jelentkezés?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Először is valaki tud nekem mesélni a Kimiről?(Keleti István Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Művészeti Szakközépiskola) .Érdemes elvégezni? Színész szeretnék lenni,drámatagozatos gimibe jártam,már köbö 11 éves korom óta játszom,kisebb előadásokban.Tavaly nem tudtam elmenni családi okok miatt,de most menni szeretnék.Tudtok adni tippet hogy mire figyeljek és mivel érdemes menni?:)mármint versileg.köszi
2013. febr. 5. 21:57
 1/1 anonim válasza:

Azt mondják, a KIMI nagyon jó, legalábbis van, akit az első év elvégzése után felvettek Színművészetire.


Oda viszont verseket, monológokat, dalokat kell vinni.

Azt, hogy milyeneket, azt mi nem tudjuk neked megmondani, neked kell tisztában lenni a képességeiddel, hogy pl. mit tudsz elmondani.

2013. febr. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!