Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Akik a Gundel Károly Vendéglát...

Akik a Gundel Károly Vendéglátóipari és Idegenfogalmi Szakiskola és Szakközépiskolába jár az hányadikként jutott be?

Figyelt kérdés

Engem a szakközépiskolai rész érdekelne...A kéttannyelvű

idegenforgalmi tagozatra jelentkezem meg a nyelvi előkészítőre... egyenlőre a 80. helyen vagyok a kéttannyelvű részen , de van olyan ismerősöm aki pont 80.-ként jutott be...szerintetek van esélyem persze 1.-nek jelölöm a Gundelt...előre is köszi a válaszokat! Ja és 146 az össz. pontszámom...7. év végén 4,8 8. félév 4,78 az átlagom.


2013. márc. 16. 15:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia, én azt hallottam, meg mondták is a felvételi tájékoztatón, hogy aki benne van az eslő 100-ban annak még van esélye.:) Amúgy én a 64. vagyok 01. és 02.-en.Sok sikert neked, hogy felvegyenek!.:)
2013. márc. 18. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm...Olyan jó lenne ://

Neked is sok sikert ha oda szeretnél menni :-))

2013. márc. 24. 20:56
 3/3 A kérdező kommentje:
FELVETTEK *_* :DD
2013. ápr. 20. 13:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!