Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Közgazdászok, pénzügy-és...

Közgazdászok, pénzügy-és számvitelesek, mérlegképes könyvelők vélemény?

Figyelt kérdés

Most éppen Közgazdász iskolába járok. Tanulmányaimat szeretném tovább folytatni Pénzügy és Számvitelen, aztán Mérlegképes könyvelői tanfolyamra menni.

Mennyire keresettek ezek a szakmák? Nehéz vele/velük elhelyezkedni? Jól fizető állás/állások (kb. mennyi az átlag fizetés)?

Mostanában hallok hideget-meleget, kicsit elbizonytalanodtam. Előre is köszönöm a válaszokat!!!


2013. márc. 12. 19:38
 1/1 anonim válasza:
Ha jól gondolom, akkor még középiskolába jársz. Én is közgazdász vagyok, igaz jelenleg nem a szakmámban dolgozom, mégsem bántam meg, hogy ezt tanultam. Szerintem nagyon sok helyen, nagyon sokféle munkakörben lehet alkalmazni "minket". Én csak azért nem pénzügyi területen dolgozom, mert diploma után rögtön rátaláltam a jelenlegi állásomra, és imádom. :) Az elhelyezkedésről annyit, hogy tudás és szerencse egyaránt kell hozzá. A mérlegképes képesítés szerintem nagyban megkönnyíti a dolgokat. Ez nekem sem járt a diploma mellé, és bánom, hogy nem csináltam meg a vizsgát. A fizetés pedig: hát nem mindegy, hogy hol szeretnél dolgozni. Vidéken jóval kevesebbet lehet keresni, mint Pesten.
2013. márc. 31. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!