Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ti melyiket választanátok?

Ti melyiket választanátok?

Figyelt kérdés
Jelentkeztem a munkaügyi központnál TB ügyintéző tanfolyamra. (2 hónapos tanfolyam) Vagy vállaljak el egy melot, ami áprilistól-szeptemberig tartana havi 90.ezerFt/30 nap. A tanfolyam előnye az, hogy ha elvégzem utána hátha könnyebben találok melot ezzel a szakmával, és megmarad a segélyem míg nem találok munkát. De ha a munkát választom az csak szezonális, minden nap kell menni, mert vendéglátás, bejelentett munka, tehát a szezon végeztével újra munkanélküli leszek, de sehonnan nem kapok majd semmit, mert nem lesz meg az 1 évem. :( Mit tegyek?

2013. márc. 11. 09:21
 1/4 anonim ***** válasza:

A TB ügyintézővel nagyon nehéz munkát találni tapasztalat nélkül! A munkahelyek 90 százaléka 2-3 év munkatapasztalatot vár el! Plusz a tb mellé a bért is!


Szerintem inkább a munkát válaszd!

2013. márc. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Válaszd a munkát.

Én tb és bérügyi tanfolyamra járok most, munka mellett is végezhető. Iaz, akkor neked kell kifizetni.

Csak bér vagy csak tb magában már nem sokat ér, sehol nem fizetnek két mebernek, ha egy is elég lehet.

2013. márc. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én inkább az állást választanám. Ősszel még mindig jelentkezhetsz tanfolyamra a munkaügynél, ha a munka szeptemberben véget ér(ne).
2013. márc. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, sokat segítettetek, és igen szerintem is jobban járok a munkával.
2013. márc. 12. 12:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!