Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » SZTE-TTIK vagy ME-MFK? Ti...

SZTE-TTIK vagy ME-MFK? Ti melyiket választanátok?

Figyelt kérdés

Végzős vagyok

Az SZTE-TTIK-n főleg a biológia szak érdekelne,Miskolcon pedig az olajmérnöki

A biológia jobban érdekelne,viszont úgy tudom hogy az olajmérnökivel sokkal jobban el lehet helyezkedni,és vagyonokat lehet vele keresni,a képzés is nagyon jó állitólag,és jelentős külföldi kapcsolatok is vannak

Szeged viszont sokkal szimpatikusabb város mint Miskolc

Az SZTeről még tudnátok mesélni??Milyen ott az élet,a társaság,ti hova mennétek a helyemben??



2013. febr. 10. 16:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát a biológia szak elég sokszínű, de nehéz vele elhelyezkedni. Én inkább olajmérnöknek mennék.
2013. febr. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem SZTE-n legjobb és legszínesebb a hallgatói élet. Tipikus egyetemi város. Én eszméletlenül imádom. Nehéz az egyetem, de maga a város és az egyetemi életérzés mindenért kárpótol. Én mindenkinek csak ajánlani tudom!
2013. febr. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Előző,melyik szakra jársz??
2013. febr. 10. 16:50
 4/4 anonim ***** válasza:
TTIK-n programtervező informatikára járok:D
2013. febr. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!