Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Magyar szakmai papírral jobb...

Magyar szakmai papírral jobb Angliában boldogulni vagy egy angol (kinti) sulival?

Figyelt kérdés
Hulladékkezelő technikus szeretnék lenni és érettségi után választanom kell,hogy itthon végezzem el a sulit és utána ki Angliába vagy inkább kint csináljam meg a sulit? Nagy dilemma mert tudom kint a papír sokat nem nem számít, de mi lenne a jobb választás? Angolom elfogadható, de én minden áron kint akarok dolgozni valami hulladéktelepen mert imádom ezt a szakmát :) Ha esetleg valaki tudna ötletet adni (normálisat) akkor kérem írjon. Köszi! :)

2013. márc. 7. 07:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Az otthoni iskolai végzettséget nem igazán fogadják el az UK-ben. Még EU más országaiban könnyeben, de itt valamiért pl nem számít hogy te otthon végeztél. Párom egészségügyis EU-s diplomájával sem tud elhelyezkedni, szinte újra kéne diplomáznia itt kint, vagy itteni gyakorlatot szereznie mint önkéntes.
2013. márc. 7. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Akkor jobb lenne kint elvégeznem a hulladékkezelő suli valamilyen formáját? Mondjuk gondoltam, hogy UK kicsit másabb mint a többi EU-s ország :( de csak angolul tanultam...
2013. márc. 7. 07:45
 3/3 anonim ***** válasza:
Hogy jobb az itt kint végzett suli az 100%.
2013. márc. 7. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!