Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit válasszak továbbtanuláshoz...

Mit válasszak továbbtanuláshoz? (többi lent)

Figyelt kérdés
Jelenleg gimnazista vagyok. Tizedik évfolyamon vagyok (másodikos) és egy hónapon belül ki kell választanom hogy milyen fakultációt válasszak. Mivel pontosan még nem tudom hogy mi akarok lenni. Valahogy az adó és a vámügyek érdekelnének. Légyszíves írjátok le, hogy milyen fakultációt kellene ahhoz választanom (vagy hogy egyáltalán vegyek-e fel fakultációt) és hogy gimnázium után milyen pályát kellene bejelölnöm? Milyen jellegű iskola stb. Légyszíves segítsetek, mert nagyon fontos lenne. Köszönöm.
2013. márc. 5. 19:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Még hagyjuk az egyetemet, de a matek ajánlott.
2013. márc. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És amennyiben nem a matek az erősségem?
2013. márc. 5. 20:22
 3/3 anonim ***** válasza:
Azt válaszd ami az erősséged. Azt mondom, hogy válasszál bármilyen területet, de azt műveld magas szinten és akkor nem lesz gond az elhelyezkedéssel sem.Sz-rba azok szoktak kerülni akik azért mentek valahova, mert "jól fizetett" vagy mert nem volt semmi ötletük, aztán csodálkoznak ha koppannak:) A vámügyet a Nemzetvédelmi Egyetemen tudod tanulni, töri, magyar, és idegennyelv is választható többletpontnak.Amennyiben van lehetőséget idegennyelvet felvenni én azt tenném, sokkal értékesebb mint a többi, amit a gimi után nagyon úgysem fogsz használni, hacsak nem mész olyan területre, de ott más szint lesz belőle:D
2013. márc. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!