Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Titeket mi ösztönöz a tanulásra?

Titeket mi ösztönöz a tanulásra?

Figyelt kérdés
2013. márc. 4. 22:38
1 2
 11/18 anonim válasza:
Tudásszomj.
2013. aug. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Szeretnék minél többet tudni hogy műveltebb legyek, jó érzéssel tölt el ha olyan dolgokat tudok mondani másoknak amit ők nem tudnak.Kitűztem magam elé egy célt hogy mi szeretnék lenni és ezt akarom megvalósítani hogy majd felnőttként azt a munkát csinálhassam amiről évek óda álmodom. Szeretem ha jó jegyeket kapok és ez büszkeséggel tölt el.
2013. aug. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
A hagyományos értelemben vett tanulásra kizárólag külső dolgok, szülők, tanárok ösztönöztek, többnyire sikeresen. Amivel tényleges tudást szerzek, azt viszont nem is nevezném tanulásnak, mert élvezetből teszem.
2013. szept. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
az egyetem, ahova menni szeretnék, későbbi álláslehetőség jó fizetéssel, és persze az, hogy minél okosabb, széles látókörűbb legyek, hisz a tudás hatalom ;)
2013. dec. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Bár itt többnyire olyanok írtak, akik már középiskolások, vagy már el is ballagtak, és egyetemre járnak, most jöjjön egy nyolcadikos válasza. :)

Engem idáig még nem motivált úgy semmi, mert nem tudtam mi szeretnék lenni, de idén megtaláltam álmaim gimijét, tehát az, hogy felvegyenek, és ez miatt sokat is javítottam. :) Az átlagomat viszont a testnevelés elrontja, mert mozogni szeretek, meg minden, de ilyen feladatokhoz nincs tehetségem...:/

2013. dec. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Az, hogy olyan dolgot csinálhassak amit szeretek, és ne olyat ami utálok.
2014. jan. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

16/L

Meg kell valamiből élni=pénz.

Alapműveltséget meg akarom szerezni.

Úgy általánosságba véve minden érdekel(jó,a hülye féreg heréje pont nem,de ezektől eltekintve...)

Tekintély,tudás=hatalom.

2014. febr. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy furcsán fog hangzani, de főleg a tudásvágy. Van néhány diplomám meg OKJ-m meg van egy jó állásom, és már rég túl vagyok azon, amikor kényszerből kell tanulni.

Persze vannak dolgok, amiket folyamatosan tanulni kell azért, hogy a szakmámban talpon tudjak maradni, de ami nem ebbe a körbe tartozik, ott az érdeklődés vezet.

2014. ápr. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!