Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » BME vagy Corvinus bionérnöki...

BME vagy Corvinus bionérnöki a könnyebb? Mennyire kell a kémia, biosz?

Figyelt kérdés
Mindkettőt bejelöltem, de kémiám utoljára 9.-ben volt, pedig szeretem, azért is jelöltem be. Van esély felkészülni valamennyire kémiából, behozni a lemaradást a nyáron? Vagy milyen könyvből lehetne kicsit készülni, kémiázni? Vagy esélytelen, és inkább menjek más szakra? 17/L
2013. márc. 2. 13:58
 1/6 anonim ***** válasza:
ki fogsz bukni simán...
2013. márc. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
egyébként bme honlapján kinn van hogy a felvételi tárgyak közül ajánlott ténylegesen bírni az emelt szint tudásanyagával legalább egy, de a tapasztalat azt mutatja, hogy inkább kettő tárgyból, hogy ne szórjanak ki a fenébe már az első évben.
2013. márc. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
matekból emelt szinten tanulok..de felzárkóztató nincs kémiából? Én úgy érzem meg tudnám tanulni, gyorsan tanulok, és értem is..
2013. márc. 2. 14:06
 4/6 anonim ***** válasza:
az első évben végig rohantok a gimis anyag ismétlésén, de mindenből, nem csak kémiából, és az alapvető fizikai és informatikai ismereteket is elvárják, szóval ha csak melegedni jártál be és nem tudod, hogy mi az a Doppler jelenség akkor bajban leszel
2013. márc. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A Doppler-effektust még mi is tanuljuk biológia bsc-n, nem hiszem hogy ezek gondot okoznának neki, megtanulja és csá. A kémia az húzósabb, mert azt nagyon kell érteni ahhoz, hogy használni tudd (pl. biokémián, laboron stb-n). De ezeket sem lehetetlen megtanulni, csak éehet ezekre kicsit több időt kell szánni, meg tényleg odafigyelni órán
2013. márc. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__egyeb-..

Erre tudjátok a választ?


Bocsi az offért amúgy.

Azt hittem, leharapják a fejem itthon, és 3 évig nem szólnak hozzám - szó szerint -, ha újrafelvételizem. Különben BME-VBK lett volna.

Ma megbeszéltük, és simán átmehetek máshova.

De már nem él ugyebár az általános eljárás.



Kérdezőnek is segítség lehet, ha leírjátok:

Nagyon rossz színvonalú a Corvinus biomérnöki valóban? Vagy csak nem olyan jó, mint a BME, de azért elmegy?

2013. márc. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!