Protekcióval egyetemre?

Figyelt kérdés

Ha valakinek olyan kapcsolata van egy egyetemen, aki azt mondja, hogy el tudja intézni, hogy mindenképpen felvegyék azt hogy?? Mármint ha nem lesz annyi pontja, mint az ottani ponthatár és mégis felveszik, az eléggé szembetűnő és gyanús...

Van egyáltalán olyan, hogy valakinek alacsonyabb lett a pontja, de felvették mégis így?


2013. márc. 2. 13:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Én eltudok ilyet képzelni. Pl. valakinek a kar dékánja az ismerőse, és akkor nem vesz részt a "hallgató" a felvételi eljárásban, hanem csak szimplán elmegy beiratkozni év elején az egyetemre, felveszik az adatait, onnantól ő is hallgatóvá válik... a dékán elintézi neki. Szerintem létezik ilyen, elég sok minden létezik sajnos a világban ami elképzelhetetlennek tűnik és mégis van.
2013. márc. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de nem értem... és akkor az osztálytársai kérdeik, hogy hány pontod lett, hogy ilyen jó egyetemre felvettek, erre aő mit válaszol? Bocs, protekciós vagyok... nemááár
2013. márc. 2. 14:01
 3/5 anonim ***** válasza:
ha nagyon kérdezik, mond valami pontszámot, senki nem fogja ellenőrizni.. Bár szerintem amúgy se tipikus, hogy az elsőévesek között pont ez legyen a beszédtéma, hogy kinek hány pontja lett.
2013. márc. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
oké, köszi a válaszokat... csak ez nekem furcsa...
2013. márc. 2. 14:24
 5/5 anonim ***** válasza:
sok furcsa és etikátlan dolog van :) egyébként elsősök körében tényleg nem beszédtéma se a pontszám se h milyenre érettségizett. én csomó csoporttársamról még azt sem tudom h fizetős-e vagy államis, nemhogy még a pontszámát amennyivel bekerült
2013. márc. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!