Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Valaki jelentkezik most is...

Valaki jelentkezik most is valamilyen egyetemre/ főiskolára felvi.hu-n? Húgom jelentkezik, és már vasárnap elutalta ERSTE netbankon a pénzt, viszont még mindig úgy jelzi ki neki a felvi, hogy nincs befizetve.

Figyelt kérdés
A sulijában az igazgatóhelyettestől kérdezte és azt mondta, hogy töltse fel azt a kivonatot vagy mit, ami azt jelzi, hogy befizette. Ezt Ő megtette és ügyfélkapun érvényesítette. Ez szerintetek is jó lesz így?

2013. febr. 28. 21:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért utalta netbankon? Van rajta olyan lehetőség,h a felvi átirányít egy OTP-s oldalra ahol befizetheted a kártyád adaitainak megadásával, majd visszairányít a felvire és automatikusan magától átáll a státusz kifizetettre és így nincs vele probléma. Szal marad az h feltölti a kivonatot vagy amit kell.
2013. febr. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha utalta, csak jövő héten kezdik el ellenőrizni.
2013. febr. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nekem is azt írja h nem fizettem be pedig már befizettem de én is úgy tudom h csak jövőhéttől kezdik feldolgozni a befizetéseket
2013. febr. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Akkor ugye nem baj, hogy még nincs kipipálva nála a befizetés. Köszönöm szépen!
2013. febr. 28. 21:48
 5/7 A kérdező kommentje:
Utolsó! Te is netbankon fizetted?
2013. febr. 28. 22:04
 6/7 anonim ***** válasza:
a felvi-n írja egyébként, hogy majd csak a jövőhéttől kerülnek ellenőrzésre, szóval ne essen senki kétségbe amiért ott nincs kipipálva, mert ettől lehet hitelesíteni
2013. febr. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nem én banki átutalással
2013. márc. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!