Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha író szeretnék lenni milyen...

Ha író szeretnék lenni milyen egyetemi szakra érdemes jelentkezni?

Figyelt kérdés
2013. febr. 27. 14:31
1 2
 11/13 anonim válasza:

Én csak annyit mondok, hajrá!!! :)


A sok okosnak meg üzenem, hogy nem minden a pénz, szerintem. Mert oké, lehetetlen a mai világban biztos kereset nélkül élni, de ettől még nem kell a kukába dobni az álmokat. Én inkább keressek keveset, de szeressem a munkám, mint hogy sokat keressek, de utáljak bejárni vagy épp valakit istenítsek azért, hogy tele legyen a zsebem. Én is most kezdtem el gondolkodni az íráson, és el is fogom kezdeni. Bár diplomám nincs, de elég szégyen hogy a tehetségnek vannak ilyen feltételei...!

2013. jún. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Tudom, már rohadt régi kérdés, de ha esetleg valamelyikőtök látja, akkor megkérdezném...jutottatok valamire? Írtatok/adtatok ki könyvet?
2020. máj. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 no123 válasza:
Engem is érdekelne.
szept. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!