Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Vannak itt, akik gyógytornászn...

Vannak itt, akik gyógytornásznak tanulnak?

Figyelt kérdés

Vagy akik erre jelentkeznek?

A képzésről szeretnék kicsit kérdezősködni.


2013. febr. 22. 14:41
1 2
 1/14 jollan válasza:
Én két hét múlva kezdem a tanfolyamot. Semmit nem tudok az egészről. Egy vizsgalapot láttam az számomra értelmetlen: kötőszöveti masszázs, kötőszöveti masszázs szívre, tüdőre való kihatása, szív érrendszeri betegségekre való kihatása. egészségtudományi főiskolára jártam , de nem értem.
2013. febr. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Gyógytornász tanfolyam?! Ilyenről sem hallottam, pedig gyógytornásznak készülök.
2013. febr. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

én sem hallottam tanfolyamról. nem keverted össze véletlenül a gyógymasszőrrel,vagy ilyesmivel? egyébként hova fogsz tanfolyamra járni?

és te, kedves második, hova jelentkezel?

2013. febr. 22. 20:02
 4/14 anonim ***** válasza:
én is gyógytornászt jelöltem kérdező.te hol ? :)
2013. febr. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Zalaegerszeg. Ti?
2013. febr. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
Én is a gyógytornászt jelöltem, pesten :)
2013. febr. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
én is pesten jelöltem:) de már nagyon elegem van belőle, hogy mindenki azt mondja, hogy nem éri meg gyógytornásznak tanulni, pedig nem is tudják semmivel alátámasztani, csak úgy mondogatják.
2013. febr. 27. 07:34
 8/14 anonim válasza:
szerintem megéri :) És ha oda akarsz menni, akkor gondolom szerinted is, a többi nem számít :) Én most gyógymasszőr tanfolyamon vagyok, és nagyon tetszik, ezért döntöttem a gyógytornász mellett :) remélem összejön.. neked hány pontod van/ vagy ha most érettségizel hány pontra számítasz?? :)
2013. febr. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Aki tudja, hogy gyógytornásznak készülök (a páromon, családomon kivül) mindenki! leszólja. Különösebben nem érdekel. Nekem olyan ne dumáljon, aki 40 egynéhány évesen dolgozni is lusta.
2013. febr. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
és ők miért szólják le?
2013. febr. 27. 17:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!