Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tanulhatók sejt biológusnak...

Tanulhatók sejt biológusnak otthonról?

Figyelt kérdés

A kérdésem tehát az lenne,hogy lesz-e majd lehetöségem tovább tanulni sejt biológusnak úgy,hogy nem nagyon tudok kimozdulni otthonról állapotomból kifolyolag? Vagy ilyesmire lehetőség nincs is magyarországon? Ha nincs más országban ?

Gondolok itt levelezés,interneten keresztüli oktatás stb... csak mert végülis semmi akadályát nem látnám,hogy pl skype-on történe az oktatás ,de persze ezt lehet csak most én találtam ki. 16 vok sejt biológus akarok lenni.

Valamint ha esetleg nincs lehetőség akkor szerintetek otthon magamban megtudnám tanulni könyvekből,képekből,videokból vagy mindenképpen szükséges a tanári oktatás?


2013. jan. 30. 09:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Sok helyen van videó az előadásokról, lehet könyvtárból ki lehet kölcsönözni.


Itt sajnos nincs video, mondjuk nem tudom a BME mennyire oktat sejtbiológiát.


[link]


Keress ilyenekre hogy "sejtbiológia távoktatás"

2013. jan. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát a keresésen már túl vagyok azért is kérdezzem a google cserben hagyott :)
2013. jan. 30. 09:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!