Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Munkaügyi központ által...

Munkaügyi központ által támogatott tanfolyam?

Figyelt kérdés
Munkaügyi központ által támogatott tanfolyamra szeretnék menni. A kérdésem az, hogy eddig 43.000 ftot adtak havonta, ez változott-e? Úgy hallottam hogy a minimálbér nőtt(nem tudom biztosan), akkor elvileg nőni kellett ennek is. Mekkora összeget adnak most havonta?
2013. jan. 23. 08:53
 1/8 anonim ***** válasza:
34 000 ft egységesen, én most fejeztem be ilyen tanfolyamot.
2013. febr. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az lóf.sz. Nekem azt mondták az ősszel, hogy 56 jár, amiből levonásokkal 43 marad.
2013. febr. 7. 08:54
 3/8 anonim ***** válasza:
pedig hidd el hogy ennyit kapott mindenki és már tavaly is ennyi volt
2013. febr. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Elhiszem, hogy annyi, de ez kb a semmi. A 43.000 sem sokkal több, de azért mégis.. Nem tudom akkor minket miért hitegettek 43al. Melyik megyében laksz?
2013. febr. 7. 18:03
 5/8 anonim ***** válasza:
hajdú bihar megye. hát igen nagyon kevés:( régebben is jártam már ilyen munakügyis tanfolyamra egyszer 2008-ban ,de akkor még 59 et kaptam aztán igy pár évvel később én is meglepődtem hogy így levitték,de végül is nem a pénz miatt csináltam,meg mégis több mintha segélyt kaptam volna.
2013. febr. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Ticcsi válasza:
Csak azokból a tanfolyamokból lehet választani amit ök hirdetnek meg? Vagy általam választott hiányszakmát is finanszíroznak?
2013. okt. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Abban a Veszprém megyei városban ahol lakom ott mindig ki van téve egy lista amiből lehet választani, általában több tucat fajta van, de nem mind indul el elég jelentkező hiányában, vagy van ami hamar elindul, van ami csak sokára, ha meglesz az elég ember. De az ilyen német, angol képzések pl szinte 100% hogy hamar elindulnak.
2013. okt. 2. 07:39
 8/8 anonim válasza:
Üdv!Miskolcon jelentkeztem tanfolyamra Munkaügyi által,bejutottam,ma voltam szerződést kötni.Bruttó 79000 ft ot fizet,nettó 58-60 ezer ft,a helyi illetve távolsági bérletet 100%ban téríti.
2016. jún. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!