Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szülésznő szeretnék lenni de...

Szülésznő szeretnék lenni de megéri?

Figyelt kérdés

Sok helyen olvastam hogy nem kifizetődő. De akik ezt írták, kb mindnek okj-s papírja volt, én felső fokon szeretném kitanulni ezt a szakmát, és nem is magyarországon gondoltam vele elhelyezkedni... Így se érné meg szülésznőnek tanulni? Külföldön kb mennyi egy szülésznő fizetése hálapénzzel együtt? (nem tudom hogy ez a hálapénzes dolog külföldön mennyire "divat" de mindenképp érdekelne ez is.)

A válaszokat előre is köszönöm.



2013. jan. 20. 11:34
 1/1 anonim ***** válasza:

Főiskolai képzést válassz mindenképp, külföldön és itthon is csak azzal tudsz dolgozni.

Jól fogsz vele keresni, az tuti, mert nem kevés hálapénzt kapnak. Csak legyél kedves, támogató és megértő a kismamákkal.

Külföldön nincs hálapénz, de ott meg kiemelt és hiányszakma, szóval a fizetésed elég magas lesz, nem lesz szükséged hálapénzre. Sőt, jobb is, ha nem fogadod el, mert repülsz a munkahelyedről, ha megtudják.

2013. ápr. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!