Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha valaki nyolcadikos és egy...

Ha valaki nyolcadikos és egy iskolát jelöl meg ahova tovább akar menni akkor biztosan felveszik oda?

Figyelt kérdés
Mert pl. ha olyan felvételit ír ami nem jó + a tanulmányi eredmény se olyan, de azért muszáj felvenni mert még tanköteles, és azért is muszáj mert csak azt az 1-et jelölte meg?

2013. jan. 13. 21:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
nem
2013. jan. 14. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%

Te hülyének nézed a középsulikat???

Válsz: nem

2013. jan. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
csak a gyüjtő suliknak kell felvenniük a tankötelezett gyerekeket. a jómódú iskolák csak azt vesznek fel, akit akrnak
2013. jan. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ez a kérdés nem azt szimbolizálja h én hülyének nézem az iskolákat, csak ezen néha elgondolkodtam h mivan ilyenkor, azt nem tudtam hogy gyüjtőbe mennek ha ez a helyzet lép fel.
2013. jan. 14. 18:24
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha valakit nem vettek fel sehová, részt vehet egy ún. pótfelvételi eljárásban, ahol azokba az iskolákba adhatja be a jelentkezését, ahol maradtak férőhelyek. Tehát pl. a felvehető tanulók létszáma 72, abból egy adott suliba 69-et vettek fel, a pótfelvételin hármat fel tudnak venni. (:

Egyébként a helyi iskola valamelyikébe kötelező felvenni azokat a tanulókat, akiket sehova sem vettek fel.

2013. jan. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mindenképp több sulit jelölj meg
2017. febr. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!