Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Csak abból lehet rendező,...

Csak abból lehet rendező, vagy filmmel foglalkozó személy aki a filmművészeti egyetemre járt?

Figyelt kérdés

csak mert kissé el vagyok kenődve, tudván a követelményeket


vagy az egyetem inkább a kapcsolatkiépítésről szól?


láttam pár diák vizsgafilmjét, és kapásból mondom, hogy olyanokat simán tudok csinálni, vagy még jobbat

vagy itt nem ez számít, dehát akkor mi?

19f



2013. jan. 6. 23:12
 1/1 anonim ***** válasza:

Akik itt végeznek, még ők sem biztos, hogy el tudnak helyezkedni. Alig van olyan merész szponzor, aki mer kockáztatni, felvállalva az ifjú titánokat, nem ismert neveket, még akkor sem igazán, ha a téma ígéretesnek tűnik. És jól látod, a kapcsolatok sokat számítanak, de nem csak a filmművészet, hanem kb. az összes területen. :( A vizsgafilmeknek pedig, bármilyen egyszerűek, mindig van egy gúnyos v. karikaturisztikus jelentésük, frappáns mondanivalójuk, és így épp egyszerűségükben rejlik a varázsuk. :)

De azt hiszem, díszlet- és jelmeztervzőnek a filmművészetin kívűl is lehet tanulni.

2013. jan. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!