Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit ajánlatok, mit érdemes...

Mit ajánlatok, mit érdemes tanulni, a jogon kívül? Többi lentebb

Figyelt kérdés

Jövőre egyetemre/főiskolára szeretnék bejutni, jog és az orvosi hidegen hagy, na meg a mérnöki is. Egyszerűen döntésképtelen vagyok, olyat szeretnék, amivel jól meglehet élni. (Ezeken kívül csak van még olyan...)


Nem egy dísznek való papírt amit mondjuk a komédia ad, nem melegedni szeretnék, tényleg jövőt építeni. Rengeteg álmom van, szeretnék családot és gyerekeket minél előbb, miután elvégeztem és sikerült elhelyezkednem. Nem akarok egy csóró lenni minimálbérből, aki semmit nem tud megadni a családjának, és siránkozik egész életében, hogy jól elbasztam anno... Bár máshogy csinálhatnám...


Nincs második esélye, amit elkezdek az lesz, ha az nem jön össze, irány munka. Szóval fontos hogy helyes döntést hozzak


2012. dec. 28. 22:28
 1/1 anonim ***** válasza:
jó hülye a kérdés, jogot nem érdemes tanulni - amint láthatod, egy darab államilag támogatott hely sincs a jogon az egész országban.
2012. dec. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!