Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Gazdálkodási és Menedzsment...

Gazdálkodási és Menedzsment vagy Műszaki Menedzser alapszak?

Figyelt kérdés

Vélemények?

Tapasztalatok?



2012. dec. 18. 19:47
 1/6 A kérdező kommentje:
Műszaki Menedzsernek megéri tanulni?
2012. dec. 21. 20:45
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Jelenleg azon vagyok, és szinte az összes tanár/oktató/előadó azt mondja, hogy hát az alapszakkal nem nagyon tudunk elhelyezkedni, inkább csak Msc-vel.

Az én véleményem pedig: Hagyd a fen*be ezt a rotty szakot!!! Bármi jobb, mint ez! Legalábbis Debrecenben nagyon pocsék az oktatás.

2012. dec. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Megint az előző vagyok.

Figyelj! 3.5 évedbe telik az, hogy kb egy egyetemi gimit végzel el. Eleinte lesznek ilyen órák, hogy kémia, biológia, filozófia, amik az összes szakiránynak kötelező. Rengeteg fölösleges dologgal fogják tömni a fejedet. Azt ajánlom, hogy inkább érdeklődj a másik szak iránt, mert ennél már csak jobb lehet a saját tapasztalataim szerint. Ja, és nem gondolom, hogy "büfészak". Kell tanulni, de azért nem rokkan bele az ember. Ha komolyan gondolod, akkor el tudsz vele helyezkedni, de nagyon sok türelem kell hozzá, hogy átvergődj a ok fölösleges tantárgyon. Ugyanis a komoly szakmai tárgyak többsége majd csak a 3., 4. félév körül jönnek, de még ott is sok kitöltő tárgy lesz.

2012. dec. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.
2012. dec. 28. 15:06
 5/6 anonim válasza:
en mindkettorol ismerek embereket, szie-rol, en is oda jarok es egy darabig hasonlo targyakat tanultam mint a gazd.menesek. szerintem ha humanabb beallitottsagu vagy azt valaszd a muszaki menedzsernel sok a real targy ahogy az elozo kommentelo is irta. tanulnak statikat is itt mert a gepesz karhoz tartozik de sok targy van ami gtk-s. mindket karrol tanulnak egy kicsit az az ismerosom aki oda jar azt mondta hogy nem eleg alapos, pont amiatt, hogy mindenbe "belekapkodnak".
2013. jan. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. : )
2013. jan. 15. 21:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!