Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Masszőrködéssel szeretnék...

Csajszibarack1980 kérdése:

Masszőrködéssel szeretnék komolyabban foglalkozni, de nem tudom merre induljak?!!

Figyelt kérdés

A sport/gyógymasszörködés az lehet nekem már túl komoly lenne viszont. Az OKJ-s képzés nekem jelenleg drága (de ha nem marad már, akkor megoldom), ezért csak sima képzésben gondolkodom, csak nem tudom, hogy azzal mennyire tudnék elhelyezkedni? (pl. svéd-,lávaköves-, talpmaszázs, stb...)Jelenleg Pesten tartózkodom, dolgozom...még.

A válaszokat köszönöm!



2012. dec. 15. 16:36
 1/1 anonim válasza:

figyelj,ha nem fektetsz bele pénzt és energiát gyakorlást tanulást...és nem akarod komolyan akkor tök mindegy!

Ha te ezt akarod csinálni,mert ez áll hozzád a legközelebb,akkor 1000-rel csináld!Végez el egy svédmasszázs tanfolyamot,ott majd kiderül,hogy ezt akarod csinálni.....ha igen,akkor utána megszerezheted a többi masszázs fajtát,és baromi jó lehetsz benne!

eleinte örülj ha olyan helyen dolgozol ahol inkább gyakorolsz,ismerkedsz a vendégekkel....ha már úgy érzed,hogy menne bárhol,akkor feljebb léphetsz,egy magasabb fokra,és még sikeres is lehetsz....csak akarni kell!

2013. jan. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!