Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A PPKE jogász szak tényleg...

A PPKE jogász szak tényleg gyenge?

Figyelt kérdés

Mindenhol hallom, hogy könnyű, és nem első évben, hanem általában. Legtöbbet ott hagyják és mennek Károlira vagy ELTÉ-re.

Nem olyan minőségi az oktatás? (Nem mindegy, hogy miért fogok fizetni.)



2012. nov. 30. 14:35
 1/4 anonim ***** válasza:
81%

Nincsen vele semmi baj, a három közül akkor már a Károli a leggyengébb.


Az ELTE meg olyan, hogy jó híre van, de nem akkora szám. Én eredetileg odajártam, de nagyon sok pocsék óránk volt, egy kezemen meg tudom számolni ki az, aki tényleg normális órát tartott és itt nem kifejezetten az előadásokra gondolok, mert az is külön fejezet, hogy mennyi szar előadás van, de tényleg a szemináriumokra gondolok, ahol azért valami normálisat várna az ember, aztán ilyen szemináriumok voltak, hogy lófszt nem mondott az oktató, csak felváltva olvastuk fel hangosan a kötelező irodalomból az egyik könyvet, meg ilyenek...


Pázmányról én még nem hallottam, hogy gyenge, sőt én csak jókat hallottam róla főleg az utóbbi időben.

2012. nov. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Megőrülök már, hogy mindenki mást mond jogi szakokról. :D
2012. nov. 30. 15:07
 3/4 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem gyenge, aki ismerősöm odajár (3 ilyen ismerősöm van) mindegyik szereti, a tanárok rendesek.

Ezzel szemben az ELTE-ről azt hallottam, hogy a tanárok nagy része egy szemétláda és a képzés se olyan, mint várták.

2012. dec. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
74%

Tudod, hogy kik mondják ezt?

Akiket felvettek 360 ponttal fizetősre az Eltére, és most el vannak szállva maguktól, meg apuci pénzétől ;) Egyáltalán nem gyenge.

2013. ápr. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!