Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 17-18 évesen hová mehetnék...

17-18 évesen hová mehetnék tanulni?

Figyelt kérdés

ha érdeklődöm az angol iránt, algebra elmehet még, rajzolás, éneklés (szeretnék megtanulni, van egy kicsi, szerintem fejlesztéssel lenne belőle valami), szinészet, szeretek érdekes könyveket olvasni, vagy valami érdekes dolgot irni, ami történt velem vagy hasonlók. Ezek iránt érdeklődöm, viszont, ami nem érdekel egyáltalán nem tudok rá koncentrálni.

Jelenleg könyvelőin vagyok,nem szerettem volna erre a szakra menni,mert nem érdekel,de a szüleim ezt akarták.Viszont mivel Ukrajnában élek,minden ukránul van és nem is nagyon értem.Fejből nehezen tanulok,vagyis az angolt könnyen...nem nagyon értem miért?...mit csináljak??



2012. nov. 4. 14:34
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!