Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mennyire nézik komolyan a...

Mennyire nézik komolyan a Rendőr szakon a magasságot?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok és 157 cm vagyok. A rendőr szakra 162-nek kell lenni, de elvileg 1-2 centit elnéznek. Meg fogok vajon nőni 1 év alatt 160-ra???? Vagy ígyis felvesznek, ha a fizikai felvételi jól sikerül, meg minden más is redben van??? SEGÍTSETEK!! Nyomozó akarok lenni és ez az álmom, most nehogy már pár centi miatt ne lehessek az!!!!!! :((((
2008. máj. 22. 20:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem még belefér. Csak valahol meg kellett húzni a határvonalat.
2008. máj. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sajna szerintem nem :( Barátnőmnek is ez volt az álma. 161 centivel...
2008. máj. 23. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Minden esélyed megvan arra hogy nőlj jó pár centit,ebben a korban még ugrásszerü növés eláég gyakori.Lehet,hogy év végén a tornasor vége felé álssz,szeptemberben meg a középmezőnyt gyarapítod.Mindenkinek van olyan sztorija,hogy Janika volt az osztályban aztán 2 év múlva már mindenki feje felett elnézett!Minden jót!
2008. máj. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia! Azthiszem egyszer nekem válaszoltál. Pont ez volt az én problémám is. :)

Végülis beadtam a jelentkezésemet, de csak azért mert úgy hallottam, hogy idén a rendészeti sulikban elnéznek 1-2 centit, mert sok rendőrre van szükség. Egyébként, nagyon komolyan veszik a magasságot, barátnőmet kizárták a felvételinél, mert 158 cm volt. A fősulira több ezren jelentkeznek, nehéz bekerülni. Szerintem próbáld meg te is a rendészeti szakközépbe a felvételit. Az 2 év, és lesz egy rendőr szakmád. Tudom, nem rendőr akarsz lenni, én sem. Mindketten nyomozók. Ha jó eredménnyel zárod ezt a 2 évet, úgy tudom automatikusan felvételt nyersz a rendőrtisztire. Én is így képzelem... (a végleges testmagasságot, az első menstruációtól számított 2 év adja meg)

2008. máj. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szia! Köszi szépen! Igen, az a szerencsénk, hogy most rendőrhiány van!!!! Elnéznek 1-2 centit!!! :)) Elvileg 21 éves koráig ő egy ember, meg van, hogy tovább is. (ezt egy orvos mondta)
2008. máj. 25. 20:11
 6/6 anonim válasza:
Én csak annyit tennék hozzá, hogy 21 éves vagyok és az utóbbi 1-2 évben még mindig nőttem 1-1 centit, fogok is még szerintem. Én úgy hallottam, hogy 24 éves koráig nő az ember. Ha még növésben vagy rá lehet segíteni, ha elkezdesz vizilabdázni, vagy kosarazni.
2008. máj. 26. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!