Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hagyjam ott a környezetmérnöki...

Hagyjam ott a környezetmérnöki szakot?

Figyelt kérdés
2012. okt. 27. 18:28
 1/5 anonim ***** válasza:
5%
-.-" ennyi ésszel igen
2012. okt. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Valami gond van?
2012. okt. 27. 18:52
 3/5 A kérdező kommentje:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__egyeb-..


Ez a problémám, amit neki is ecseteltem a kérdéséhez.

Erre így mostanában jöttem rá, nem pályaválasztáskor. :/

2012. okt. 27. 19:28
 4/5 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy nem így megy ez, hogy itt idegenek előtt nyavalygok, de eléggé nagy gondban vagyok most...

Nem akarok diplomás munkanélküli vagy diplomás Auchan kiszolgáló lenni (legutóbb facebook-on láttam környmérnököt ő ott dolgozik :( ). Eléggé nagy terveim vannak viszont...

A lehetséges kiegészítő, a minőségirányítás nem érdekel, ez van!! A munkavédelmi még ideig-óráig érdekelne - bár hivatásom az se lenne soha -, de állítólag azt se keresik.


Azon gondolkozom, a hallgatói ösztöndíjszerződéssel szembemenve is itt hagynám ezt a kilátástalan, kiábrándító, csalódások garmadát keltő valamit. :(


A hozzám közel állók vagy álomvilágban élnek, vagy nem tudják, mi a helyzet és nem tudnak semmit mondani érdemben. Kit kérdezzek már? :'(


De remélem, legalább senki se jön erre a szakra, ha ezt olvassa. Egy nagy csalódás ez előbb v. utóbb!!

2012. okt. 28. 09:08
 5/5 A kérdező kommentje:
Van itt végzett környmérnök? Ha igen, mivel foglalkozik, milyen OKJ-t vagy esetleg másik szakot végzett mellé? :/
2012. okt. 28. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!