Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen szakot válasszak ha...

Milyen szakot válasszak ha író akarok lenni?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretek olvasni és elkezdtem azon gondolkodni, hogy mi lenne, hogyha én is írnék könyvet/könyveket. Persze nem csak magamnak, hanem hogy majd a későbbiekben ki is tudjam adni. Végzős vagyok a gimiben, de nem igazán tudom, hogy milyen szakot keressek, amivel valóra válthatom ezt a célomat. Valami ötletetek van?

2012. okt. 22. 18:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Erre külön szak nincs. Érdemesebb újságírónak menni, mert mint regényíró kicsi az esély hogy önmagában ebből meg tudj élni.
2012. okt. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem a magyar szak jutott eszembe.
2012. okt. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem kommunikáció szak, de az is inkább az újságíró vonal:

[link]

2012. okt. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
szerintem bölcsészeten a szabad bölcsészet szakot,vagy pedig szintén az újságíró szakot ajánlom,egyébként itthon egyszerûen könyvírásból nem tudsz megélni,szerintem ha van egy kis nyelvérzéked gyúrj rá,költözz ki,ott kint pár év múlva neki is állhatsz,jobban jársz mint itthon kiadni.
2015. nov. 15. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!