Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ti hogy tanultok, és hogy...

Ti hogy tanultok, és hogy időzítitek a vizsgákat?

Figyelt kérdés

Mert van kb. 3-4 kemény tárgyam, abból az anatómia és a biosz nagyon fontos. A többi viszont könnyebb és kevésbé fontos tárgy. ha nekiállok tanulni, milyen sorrendbe érdemes? Először a nehezet, aztán a többit? Vagy fordítva? Nem akarom, hogy vizsgaidőszakban kelljen paráznom.. :/

Na és a vizsgák? Előre teszitek a nehezet vagy a végére hagyjátok?


2012. szept. 6. 22:06
 1/3 anonim válasza:

Előre max csak azt tudod eldönteni, hogy miket akarsz gyorsan letudni.

Minden más a vizsgaidőszakban derül ki. Hiszen csak akkor tudod meg, hogy mikorra lesznek kiírva az időpontok + ezeket még össze is kell egyeztetni.

2012. szept. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, ezt tudom, köszi. Arra lennék kíváncsi, hogy ki hogy csinálja. Tudom, hogy mindenkinek másképp jó, de hátha siekrül kihoznom belőle vmit :)
2012. szept. 6. 22:12
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Jogra járok tavaly 2. félévben 3 szigorlatom volt. A bevált módszer nekem az hogy vizsgaidőszak elején letakaritom a kis tárgyakat ((ezt értsd úgy h elővizsga héten már 3 tárgyból vizsgáim voltak). Utána a nagyokra lesz elég időm és szépen beütemezvé csinálom. Egyszerre csak 1 tárgyra készülök. Így végeztem 1 héttel a vizsgaidőszak vége előtt.
2012. szept. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!