Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 35 évesen jár még valamilyen...

35 évesen jár még valamilyen ingyenes OKJ-s képzés?

Figyelt kérdés
Vagy legalább valamilyen kedvezményes? Minek érdemes tanulni, amivel el is tudok helyezkedni? Egészségügyi szakközépet végeztem, de azóta otthon vagyok a gyerekek miatt.

2012. aug. 29. 16:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Felsőfokú szakképzés egyetemen ott jelentkezhetsz államira.
2012. aug. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Úgy érted, hogy egyetemre mehetek csak? Annyira okos nem vagyok, hogy bevállaljak egy felvételit. Vagy egyetem keretein belül működő szakképesítésre gondolsz?
2012. aug. 29. 16:21
 3/12 anonim ***** válasza:

Egy felsőfokú szakképzés nem sokkal nehezebb, mint egy OKJ, de szerintem csak jobb leeht a képzés színvonala. (már ha egy konkrét szakról beszélünk, de ez csak egy felvetés)


Van leehtőséged ingyenes OKJ-s képzésre, rengeteg iskolában az esti és levelező képzés korhatár nélkül ingyenes, legfeljebb regisztrációs díjat kell fizetni.

2012. aug. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
ha jól tudom első szakma elvégzése levelezőn vagy estin ingyenes, akárhány éves vagy
2012. aug. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ma már nincs felvételi elbeszélgetés jelentkezéskor. Érettségid alapján jelentkezhetsz, és egyetemen egy felsőfokú OKj-s végzettséget szerezhetsz 2 év alatt. Itt is van levelezős szak. Szerintem többet ér.
2012. aug. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Ez nagyon jó lenne, mindenesetre nem nagyon hiszem, hogy a tizenvalahány évvel ezelőtti bizonyítványom bármit is mondana jelenlegi tudásszintemről, de ha mégis nézik, nos nem kell szégyenkeznem, mert kitűnő.
2012. aug. 29. 16:33
 7/12 anonim ***** válasza:
Az érettségi nem évül el.
2012. aug. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Akkor tuti fel is vesznek. Kitűnő érettségivel biztos bekerülsz. De milyen szak érdekelne, egészségügyi vagy teljesen más? Hol laksz, melyik egyetem van legközelebb?
2012. aug. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Most még itt lakom Szabolcsban, de készülünk fel Pestre.

Nem tudom, mit is csinálnék szívesen, az emberek( betegek, szociálisan rászorultak) segítése lenne az talán, amivel úgy érzem önmagam vagyok. De viszont azt is tudom, hogy éppen ezek a legalulfizetettebb szakmák, és ugyebár mindenki szeretne jó pénzt keresni.

2012. aug. 29. 16:55
 10/12 anonim ***** válasza:
eü szakon vagyok (fsz szak) és felvételi előtt van alkalmassági vizsga, de nem vészes Pesten, magánklinikákon viszonylag jól keresnek ők
2012. aug. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!