Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Felvételi előtt állok, jó...

Felvételi előtt állok, jó döntés lenne?

Figyelt kérdés

Jövőre kell felvételiznem, kinéztem magamnak a Miskolci egyetemen a munkaügyi és társadalombiztosítási igazgatási szakot. Jó döntés lenne? Könnyű oda bekerülni? Nehezek a tantárgyak. Aki tud valamit erről a szakról kérem ossza meg velem. És ez a szak jogi végzettséget ad ??

Könnyen el lehet vele helyezkedni??

Minden információt szívesen fogadok.



2012. aug. 28. 11:35
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Bekerülni nem tudom mennyire könnyű,megvariálták most nagyon a dolgokat.

Elvégezni könnyű,elhelyezkedni vele max a mekiben fogsz,bölcsész semmit nem érő ez is mint a többi.

2012. aug. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

nem könnyű bekerülni, de nem is nehéz. idén 374 pont kellett az államilag támogatott helyért, az már nem semmi, de nem is sok.

a tantárgyakról sajnos nem tudok nyilatkozni, de annyi biztos hogy mivel jogi részleg nem olyan egyszerű mint az 1x1 :D( az 5 évesről többet tudnék mesélni :D)

ha jól látom a jogi pálya iránt érdeklődsz. én a szakok közül személyesen inkább az 5 éves jogász képzést ajánlanám :) tény persze hogy azért fizetni kell érte de ha ez a foglalkozás kör érdekel akkor nincs mit tenni és megéri mert félre a süket dumával hogy "sok a jogász nincs munkájuk" igenis keresik őket...


amúgy én is majd Miskolcra szeretnék(fogok!) menni jogra ;)

2012. szept. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
munkaügyi és társadalombiztosítási igazgatási szak nem bölcsész képzés kedves első, hanem jogi. :D elvileg könnyebben ellehet vele helyezkedni mint a jogi diplomával, könnyebb is és előnye hogy 2 szakmát ad. több infót nem tudok róla szolgáltatni. ezek is csak dedukciók.
2012. dec. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!