Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Segítség! Ha magántanuló...

Segítség! Ha magántanuló vagyok, akkor kapok valami tételeket, hogy mit kell megtanulni osztályozóvizsgára?

Figyelt kérdés
Egyáltalán milyen az ha valaki magántanuló? Én nem szeretem az iskolát,de nem a tanulás miatt, hanem félek az emberektől, folyamatos félelmeim vannak,hogy ha eszek az iskolában vagy beszélek mi van ha kiröhögnek. Utálok iskolába ülni, de amúgy kitűnő tanuló vagyok,a legjobb tanuló az iskolában, de nem tudtok beilleszkedni. A tanárokkal jobban megvagyok mint a gyerekekkel..ez így fáj nekem.harmadikos leszek középsuliban.voltam már pszichológusnál,de csak rosszabb minden...
2012. aug. 25. 15:22
 1/4 anonim válasza:

Bármennyire is rossz bírd ki.Én igaz kisebb voltam mikor magántanulásra lettem kényszerülve külföldre költözés miatt,de szerintem mivel te most középiskolás vagy (én akkor általános) így még nehezebb lenne.

Én olyan fiatalon nem tudtam arra a könnyű anyagra koncentrálni otthon,mert magamat kellett tanítani,nem tudtam segítséget kérni,még úgy sem hogy email eztem a tanáraimmal.

Tuti hogy kapnál valami listát a tételekkel de mivel kemény az anyag nem hiszem hogy sokra mennél a magad tanítói képességeiddel.

Jó lenne változtatni a helyzeten,és kitartani,mert a tanulás sokkal fontosabb mint bármi más.

Igaz hogy tudnál magántanárt fogadni ha esetleg segítség kell de ez csak megbonyolítana mindent,és még pénzbe is kerülne.

Szerintem maradj a suliban

2012. aug. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
* képességeivel
2012. aug. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha magántanuló vagy, akkor is valahogy konzultálnod kell a tanárokkal (e-mail, időnkénti találkozó, tanártól függ) Ők majd megmondják hogy miből mit tanulj, és hogyan kérik számon.
2012. aug. 26. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne vedd annyira biztosra, én is magántanuló voltam, semmi támpontot nem kaptam, még azt se, hogy meddig fogják venni az első félévben az anyagokat. Írtam minden tanárnak emailt, az utolsó héten kaptam meg a válaszokat, hogy vizsgán úgyis meg tudom, hogy hogy folyik, persze lehet, hogy máshol sokkal segítőkészebbek ez tanároktól függ.
2012. aug. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!