Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek hülyeség lenne,...

Szerintetek hülyeség lenne, ha rendőrpszichológusnak tanulnék tovább?

Figyelt kérdés
Már kiskorom óta tudom, hogy a rendőrségnél szeretnék dolgozni. Mivel a pszichológia is érdekel, mint szakma, úgy döntöttem, hogy a kettőt "összerakom". Szerintetek ez rossz ötlet? Főleg hogy nemrég öltek meg egy ilyet, ugyebár Bándy Katát...

2012. aug. 16. 18:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Attól, hogy valakit megöltek, attól még ne fogják az összes szakmabelit megölni. Amúgy szerintem jó ötlet, ha tényleg erre vágysz, vágj bele!:)
2012. aug. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem rossz ötlet. Miért lenne? Mondjuk nem értem, hogy jön ide Bándy Kata meggyilkolása. Őt tudtommal nem a foglalkozása miatt ölték meg.

Egyébként gyilkoltak már meg ápolónőket is, stb...

2012. aug. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Oké!:) Vonzz mint szakma, bár nem tudom, külföldön nem-e többet érnék el sima pszichológusként...
2012. aug. 16. 21:01
 4/9 anonim ***** válasza:
Bocs, de ezt ki kell javítanom. Egyébként sem árt ezt majd helyesen tudnod ha tovább akarsz tanulni. Nem-e??? Ilyen nincs:) Nem érnék-e el többet...
2012. aug. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Ha nagyon érdekel a pszichológia vágj bele. BA-képzésen még nem kell specializálódni, MA-n meg nincs is lehetőség egyelőre, hogy kriminálpszichológiát vagy a rendőrségi pszi. munkakörébe tartozó dolgokat tanulj..Szóval elvégzed szépen az egyetemet, és reménykedni kell, hogy felvesznek a rendőrségre, vagy akárhová, mert óriási túlképzés van pszichológusokból. Ha igazságügyi szakpszichológus akarsz lenni (tehát szakvéleményt írni bűnözőkről, vagy jogi ügyekben szakvéleményt írni) az még nagyon nagyon sok tanulás és pénz. Mesterképzés után 4 év klinikai szakpszichológus képzés, és csak utána jön még az igazszágügyi képzés.
2012. aug. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Szerintem írhatom úgy, hogy "nem-e", az emberek használják ezt szóban és írásban is...legalábbis már jó pár helyen hallottam/láttam....
2012. aug. 17. 12:10
 7/9 anonim ***** válasza:
Sztenderd szabály szerint helytelen, de írd belátásod szerint:)
2012. aug. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
:) azért köszi hogy szóltál, máskor odafigyelek:)
2012. aug. 17. 15:56
 9/9 anonim válasza:
Szerintem azok mennek rendőrpszichológusnak akik meg akarnak halni.
2016. máj. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!