Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Meddig lehetne még elkezdeni...

Meddig lehetne még elkezdeni az iskolát? Esetleg már nem is vesznek fel nappalira?

Figyelt kérdés

Üdv mindenkinek!


Lassan 20-éves vagyok, és sajnos otthagytam az iskolát 10.-ben, és így persze nem engedtek át, mert félévkor hagytam ott. Sajnos Én is h*lye voltam, de más okai is voltak, hogy otthagytam. Most viszont szeretnék újra járni, de nappali tagozatra..(Nem OKJ-re gondoltam) Kérdés csak az, hogy engem még felvennének egyáltalán oda? Ha fel is vennék, akkor 10.ben kezdeném megint? Valaki elmondaná ezt nekem? Ha lehetséges akkor hozzáértők válaszát várom... Előre is köszönöm!



2012. júl. 31. 16:27
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
miért akarsz nappalira járni? én is estin végeztem el a gimit. ugyanígy 10.-be hagytam abba nappalin 16 évesen, majd 5 év után mentem vissza estire. 21 évesen 10.-be. lenyomtam a maradék 3 évet és kész.
2012. aug. 1. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
De ott fizetni kell az érettségi, és a tanévek után is, nem?! Mennyit kell?
2012. aug. 1. 13:11
 13/16 anonim ***** válasza:
"Akkor honnan tudtad a 9-10.-dikes anyagot, mert azért amit 3-4 éve tanultál az nem olyan biztos, hogy emlékszel rá." Honnan tudnám, hát onnan, hogy már elvégeztem addigra. Volt róla bizonyítványom. Az meg mindegy, hogy az ember emlékszik-e rá vagy sem, érettségire úgyis meg kellett tanulni mindent, amit kellett. Különben is, négy éve érettségiztem, annak se emlékszem a felére, mégse kell újra érettségiznem, mielőtt kiadják a diplomámat :D
2012. aug. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Kérdező, hogy mennyi a tandíj, az iskolánként változik. Az én régi sulimban úgy volt, hogy az első két osztály ingyenes volt (ez engem nem érintett, nekem ezek már megvoltak), 11. és 12. osztályban meg a korábbi tanulmányi eredménytől függött a tandíj, akinek jó volt az átlaga, az kevesebbet fizetett. Új beiratkozók persze a teljes árat, következő évtől már rájuk is vonatkozott, hogy tanulmányi eredménytől függ. Ha jól emlékszem, talán 25 ezer volt a teljes ár egy félévre, de ebben már nem vagyok biztos. Mindenesetre nem volt vészes, ennyit szerintem ki lehet fizetni.
2012. aug. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ja, és az érettségiért nem kellett fizetni. Ha egy évvel később javítani akartam volna valamiből, úgy hogy már nem vagyok diákja az iskolának, csak érettségizni akarok, akkor kellett volna.
2012. aug. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a leírtakat, és a tippeket. Sokat segítettetek vele. Majd kiderül, hogy mi lesz. Mindenesetre intézni fogom, akármilyen is legyen. Még egyszer köszönöm.
2012. aug. 1. 23:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!