Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Megéri a mai világban egyáltal...

Megéri a mai világban egyáltalán tanulni?!?!?

Figyelt kérdés
A mostani helyzet az,hogy az egyetemek és főiskolák még a mostaninál is egyre költségesebbek lesznek az Okj-k pedig egyre csökkennek és szakok sem indulnak..:( Tolna megyében élek és azt kell tapasztalnom amit én szeretnék tanulni egyszerűen nincs..! Ügyintéző titkár vagy irodai asszisztens szeretnék lenni mindkettő okj-s képzés van érettségim 2011-ben tettem le örülök,hogy már túlvagyok rajta!:) Jól sikerült de nálam az egytem vagy főiskola szóba se jöhetett igaz jó lett az érettségim (csupa 4-es) csak matekból lett 2 es de ez semmire nem volt elég..Jó lenne az okj és ezekben a szakokban amiket írtam mert erre van ambicióm irodai környezetben szívesen dolgoznék..De sajnos azt látom hogy itt már semmi nincs támogatva..A munkaügyi központ is csak az értelmetlen szakmákat ontja de ez is rossz,meg engem nem is érdekel nem akarok cnc hegesztő,asztalos,cukrász,pék,szakács,vagy egyéb lenni mert tehetségem sincs hozzá! Vélemény a mai tanulási és elhelyezkedési lehetőségekről? Minden válasz érdekel! Ha lehet légyszi írjatok kort és nemet meg hogy milyen megyében éltek!:) Köszönök minden választ! :)
2012. júl. 25. 13:38
 1/7 anonim ***** válasza:
49%
Tanulni mindig érdemes. Amúgy a "csupa 4-es" érettségi egyáltalán nem számít jónak, azért se volt elég egyetemre/fősulira.
2012. júl. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"Ügyintéző titkár vagy irodai asszisztens szeretnék lenni mindkettő okj-s képzés van "


Kamu képzések. Jól hangzó nevűk van, de semmit sem érnek.


A többi felsorolt fizikai szakmával többre mennél. +idegennyelvtanulás

2012. júl. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Megéri, csak nem mindenkinek! Én pl. nagyon szeretek tanulni! Ó, ezt a szöveget az orvosnak mondd már el, légy szíves, amikor súlyosan megsérültél egy baleset után...vagy a gyógyszerésznek, gondolom szépen nézne rád utána...vagy a kutatóknak, akik súlyos betegségek ellenszereit találják fel. De mást is mondhatnék. -.-
2012. júl. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddígi hozzászólásokat! De nem látjátok át hogy nem lehet mindenki ugyanolyan!Nem lehet senkire ráeröltetni egy olyan szakmát amit nem szeret és nem is ért! Ezért furcsa az hogy semmit nem támogatnak munkahely sincs...Pedig elmennék takarítani is vagy árutfeltölteni de nincs lehetőség mert minden munkára többszörös a túljelentkezés:(
2012. júl. 25. 13:56
 5/7 anonim ***** válasza:

#3

Egyetértek :) Néha, kedves kérdező, kaphatnál pár pofont az ilyen kijelentésektől.

2012. júl. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Értem, értem...Hmmm. Akkor érdemes lenne egy ismerőst szerezni, aki tudna ajánlani egy jó kis állást.
2012. júl. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen érdemes. Neked is érdemes lenne, és akkor tudnál mit kezdeni magaddal, nem azzal jönnél, hogy neked semmi sem jó.
2012. júl. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!