Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyikkel járnék jövőre...

Melyikkel járnék jövőre jobban? Adóigazgatási szakügyintéző vagy igazgatásszervező?

Figyelt kérdés
Szeptembertől leszek végzős és 2 két szak érdekel a legjobban. Az első FSZ képzés, míg a 2. alapképzés. Szerintetek melyikkel van több esélyem elhelyezkedni? :)
2012. júl. 24. 21:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Mindkettő jó. De arra számíts, hogy közalkalmazottként nagyon minimális lesz a kereseted.
2012. júl. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
és ha elvégezném mondjuk az igazgatásszervezőt utána mehetnék "egyből" könyvelőnek vagy adótanácsadónak?
2012. júl. 24. 21:22
 3/17 anonim ***** válasza:
Igazgatásszervezőként nem lehetsz könyvelő. Szerintem.
2012. júl. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Tehát akkor kell előtte egy ilyen irányú OKJ-s képzés?
2012. júl. 24. 21:26
 5/17 anonim ***** válasza:

1. Újra


Nem. Különben is a könyvelőkből is túlkinálat van.


Egyébként amíg nem vesznek fel mit csinálsz? Hány éves vagy?

2012. júl. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Inkább adósnak érdemes sztem.

Igazgatásszervezőként munkát se nagyon kapsz, mert hamarabb kapja meg egy jogász pl. (abból meg van elég). Meg a fizetéstől sem megy az ember falnak, az is igaz.

2012. júl. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Tényleg túlkínálat van a könyvelőkből? én pont azt hallottam, hogy jól keresnek és keresik őket:) 17 éves vagyok most leszek végzős egy közgáz szakközépben:)


Mindenképp ilyen irányban szeretnék továbbtanulni, mivel az eü pálya, mérnök pálya nem vonz.


Van valami tanácsotok? :)

2012. júl. 24. 21:29
 8/17 anonim ***** válasza:

1. Újra.


Valami szakmát (fizikai) próbálj meg keresni amire tudsz vállakozást építeni, vagy külföldön el tudsz vele helyezkedni.

Hamarosan hiány lesz ezekben a szakmákban, és akkor majd dicsérni fogsz, hogy ezt tanácsolatam. :)


Ja! És a kamu-diplomásokból meg egyre több van. Ezzel max. "aktatologatónak" vagy telemarketingesnek veszik fel őket!!!


Hány éves vagy? Fiú vagy lány vagy?

2012. júl. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Lány vagyok tehát a fizikai szakmák igazából kiestek. Ami a külföldi munkát illeti: angolt tanulok de nagyon nem megy, a 4-esem mindig megvolt de gyűlölöm az angolt :D


Viszont köszönöm a segítségedet :)

2012. júl. 24. 21:48
 10/17 anonim ***** válasza:

"Lány vagyok tehát a fizikai szakmák igazából kiestek. "


Nem esztergályos vagy kőműves szakmára gondoltam elsősorban. :)


Pl.: vendéglátással, vagy szépségiparral kapcsolatos szakmákra.


Ezekkel viszonylag jól el is tudsz helyezkedni, és többet keresnél vele mint egy kamu diplomás, vagy egy "aktatológató". :)


Az idegennyelv tanulást pedig ne hanyagold el. Ez nem szeretet kérdése.

Angollal a világ bármely részén meg tudod magad értetni.

2012. júl. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!